Cleveland Muny Football Jr. Browns Flag Football

Weekly Scores

Week #1

Date Time Field Division Team Team
5/4/2019 10:00 AM Field #1 Termite E. 88th St. Browns   6 Richmond Conquerors   21
5/4/2019 10:00 AM Field #2 Junior Richmond Conquerors   2 Cleveland Stallions   0
5/4/2019 10:00 AM Field #3 Termite Ohio Elite Seminoles/Legends   0 Glenville Elite Panthers   24
5/4/2019 11:00 AM Field #1 Peewee Northeast Ohio Kings  18 Cleveland Stallions   12
5/4/2019 11:00 AM Field #2 Termite Lake Erie Sharks   13 E. 88th St. Browns   6
5/4/2019 11:00 AM Field #3 Peewee A&N Silverbacks Elite Ohio Buckeyes
5/4/2019 12:00 PM Field #1 Termite Elite Ohio Buckeyes   18 Northeast Ohio Saints   31
5/4/2019 12:00 PM Field #2 Termite Cleveland Stallions   24 Garden Valley Falcons   18
5/4/2019 12:00 PM Field #3 Bantam Ohio Elite Seminoles/Legends   18 Garden Valley Falcons   0
5/4/2019 1:00 PM Field #1 Bantam Lake Erie Sharks   21 Cleveland Stallions   13
5/4/2019 1:00 PM Field #2 Peewee Collinwood Cobras   15 Lake Erie Sharks   8
5/4/2019 1:00 PM Field #3 Bantam A&N Silverbacks   0 Northeast Ohio Saints   12
5/4/2019 2:00 PM Field #1 Bantam Lake Erie Sharks   26 Warrensville Tigers   0
5/4/2019 2:00 PM Field #2 Junior Northeast Ohio Saints - Orange   0 Glenville Elite Panthers   8
5/4/2019 2:00 PM Field #3 Junior Garden Valley Falcons   6 Northeast Ohio Saints - White   18
5/4/2019 3:00 PM Field #1 Junior Lake Erie Sharks   2 A&N Silverbacks   0
5/4/2019 3:00 PM Field #2 Junior Ohio Elite Seminoles/Legends   12 Elite Ohio Buckeyes   24
5/4/2019 3:00 PM Field #3 Bantam Elite Ohio Buckeyes   34 Richmond Conquerors   6
5/4/2019 4:00 PM Field #1 Bantam Southside Seahawks   6 Glenville Elite Panthers   0
5/4/2019 4:00 PM Field #2 Peewee Garden Valley Falcons   22 Richmond Conquerors   0
5/4/2019 4:00 PM Field #3 Peewee Ohio Elite Seminoles/Legends   0 Northeast Ohio Saints - Orange  6
5/4/2019 5:00 PM Field #1 Peewee Northeast Ohio Saints - White   28 Glenville Elite Panthers   0
           
Date Time Field Division Team Team
5/11/2019 10:00 AM Field #1 Peewee Lake Erie Sharks   12 Glenville Elite Panthers   14
5/11/2019 10:00 AM Field #2 Bantam Southside Seahawks   0 Lake Erie Sharks   24
5/11/2019 10:00 AM Field #3 Junior Lake Erie Sharks   0 Glenville Elite Panthers   24
5/11/2019 11:00 AM Field #1 Termite Garden Valley Falcons   16 Northeast Ohio Saints   18
5/11/2019 11:00 AM Field #2 Termite Elite Ohio Buckeyes   12 Lake Erie Sharks   6
5/11/2019 11:00 AM Field #3 Termite E. 88th St. Browns   18 Ohio Elite Seminoles/Legends   12
5/11/2019 12:00 PM Field #1 Peewee Northeast Ohio Kings   0 Collinwood Cobras   29
5/11/2019 12:00 PM Field #2 Termite Richmond Conquerors   24 Cleveland Stallions   18
5/11/2019 12:00 PM Field #3 Bantam Ohio Elite Seminoles/Legends   25 Southside Seahawks   12
5/11/2019 1:00 PM Field #1 Termite Northeast Ohio Saints   6 Glenville Elite Panthers   14
5/11/2019 1:00 PM Field #2 Bantam A&N Silverbacks   0 Cleveland Stallions   18
5/11/2019 1:00 PM Field #3 Bantam Richmond Conquerors   6 Northeast Ohio Saints   8
5/11/2019 2:00 PM Field #1 Junior Northeast Ohio Saints - White   30 Ohio Elite Seminoles/Legends   0
5/11/2019 2:00 PM Field #2 Junior Garden Valley Falcons   9 Northeast Ohio Saints - Orange   0
5/11/2019 2:00 PM Field #3 Peewee Northeast Ohio Saints - Orange   26 Richmond Conquerors   6
5/11/2019 3:00 PM Field #1 Peewee A&N Silverbacks   0 Northeast Ohio Saints - White   24
5/11/2019 3:00 PM Field #2 Peewee Elite Ohio Buckeyes   6 Garden Valley Falcons   18
5/11/2019 3:00 PM Field #3 Bantam Warrensville Tigers   2 Glenville Elite Panthers   26
5/11/2019 4:00 PM Field #1 Bantam Elite Ohio Buckeyes   22 Garden Valley Falcons   12
5/11/2019 4:00 PM Field #2 Junior A&N Silverbacks   20 Richmond Conquerors   12
5/11/2019 4:00 PM Field #3 Peewee Cleveland Stallions   26 Ohio Elite Seminoles/Legends   0
5/11/2019 5:00 PM Field #1 Junior Elite Ohio Buckeyes   0 Cleveland Stallions   25
Date Time Field Division Team Team
5/19/2019 10:00 AM Field #1 Peewee Collinwood Cobras   20 Ohio Elite Seminoles/Legends   0
5/19/2019 10:00 AM Field #2 Peewee A&N Silverbacks   20 Lake Erie Sharks   0
5/19/2019 10:00 AM Field #3 Peewee Richmond Conquerors   14 Glenville Elite Panthers   30
5/19/2019 11:00 AM Field #1 Junior Garden Valley Falcons   14 Lake Erie Sharks   6
5/19/2019 11:00 AM Field #2 Peewee Glenville Elite Panthers   12 Northeast Ohio Kings   0
5/19/2019 11:00 AM Field #3 Junior A&N Silverbacks   6 Glenville Elite Panthers   14
5/19/2019 12:00 PM Field #1 Termite Glenville Elite Panthers   12 Richmond Conquerors   0
5/19/2019 12:00 PM Field #2 Termite Ohio Elite Seminoles/Legends   6 Lake Erie Sharks   18
5/19/2019 12:00 PM Field #3 Termite Elite Buckeyes Ohio    8 Garden Valley Falcons   24
5/19/2019 1:00 PM Field #1 Bantam Lake Eries Sharks   22 Norhteast Ohio Saints   12 
5/19/2019 1:00 PM Field #2 Bantam A&N Silverbacks   0 Elite Ohio Buckeyes   34
5/19/2019 1:00 PM Field #3 Termite Glenville Elite Panthers   26 Garden Valley Falcons   6
5/19/2019 2:00 PM Field #1 Termite E. 88th St. Browns   20 Northeast Ohio Saints   0
5/19/2019 2:00 PM Field #2 Bantam Southside Seahawks   6 Glenville Elite Panthers   8
5/19/2019 2:00 PM Field #3 Peewee A&N Silverbacks   28 Elite Ohio Buckeyes   26
5/19/2019 3:00 PM Field #1 Junior Richmond Conquerors   0 Northeast Ohio Saints - White   14
5/19/2019 3:00 PM Field #2 Bantam Ohio Elite Seminoles/Legends   8 Richmond Conquerors   10
5/19/2019 3:00 PM Field #3 Bantam Warrensville Tigers   6 Garden Valley Falcons   22
5/19/2019 4:00 PM Field #1 Peewee Northeast Ohio Saints - Orange   18 Garden Valley Falcons   8
5/19/2019 4:00 PM Field #2 Junior Richmond Conquerors   0 Elite Ohio Buckeyes   8
5/19/2019 4:00 PM Field #3 Peewee Elite Buckeyes Ohio   8 Northeast Ohio Saints - White   21
5/19/2019 5:00 PM Field #1 Junior Ohio Elite Seminoles/Legends   0 Norhteast Ohio Saints - Orange   20

Week #4

Date Time Field Division Team Team
5/25/2019 10:00 AM Field #1 Bantam Cleveland Stallions   18 Warrensville Tigers   6
5/25/2019 10:00 AM Field #2 Junior Northeast Ohio Saints - Orange   13 Cleveland Stallions   12
5/25/2019 10:00 AM Field #3 Peewee Cleveland Stallions   0 Northeast Ohio Saints - Orange   30
5/25/2019 11:00 AM Field #1 Termite E. 88th St. Browns   0 Cleveland Stallions   2
5/25/2019 11:00 AM Field #2 Peewee Glenville Elite Panthers   30 Ohio Elite Seminoles/Legends   0
5/25/2019 11:00 AM Field #3 Junior Richmond Conquerors   6 Glenville Elite Panthers   24
5/25/2019 12:00 PM Field #1 Junior Lake Erie Sharks   26 Ohio Elite Seminoles/Legends   0
5/25/2019 12:00 PM Field #2 Termite Glenville Elite Panthers   32 Lake Erie Sharks   0
5/25/2019 12:00 PM Field #3 Termite Richmond Conquerors   6 Garden Valley Falcons   8
5/25/2019 1:00 PM Field #1 Termite Northeast Ohio Saints   18 Ohio Elite Seminoles/Legends   6
5/25/2019 1:00 PM Field #2 Bantam Glenville Elite Panthers   18 Elite Ohio Buckeyes   12
5/25/2019 1:00 PM Field #3 Peewee Richmond Conquerors   0 Collinwood Cobras   28
5/25/2019 2:00 PM Field #1 Bantam  Richmond Conquerors   6 A&N Silverbacks   12
5/25/2019 2:00 PM Field #2 Bantam Garden Valley Falcons   12 Lake Erie Sharks   18
5/25/2019 2:00 PM Field #3 Bantam  Northeast Ohio Saints   28 Ohio Elite Seminoles/Legends   0
5/25/2019 3:00 PM Field #1 Junior Northeast Ohio Saints - White   14 Elite Ohio Buckeyes   0
5/25/2019 3:00 PM Field #2 Peewee Lake Erie Sharks   14 Elite Ohio Buckeyes   26
5/25/2019 3:00 PM Field #3 Peewee Northeast Ohio Saints - White   12 Garden Valley Falcons   14
5/25/2019 4:00 PM Field #1 Junior Garden Valley Falcons   26 A&N Silverbacks   0
5/25/2019 4:00 PM Field #2 Peewee A&N Silverbacks   14 Northeast Ohio Kings   6
Date Time Field Division Team Team
6/1/2019 10:00 AM Field #1 Peewee Collinwood Cobras   32 Northeast Ohio Saints - Orange   14
6/1/2019 10:00 AM Field #2 Peewee Elite Buckeyes Ohio   31 Northeast Ohio Kings   0
6/1/2019 10:00 AM Field #3 Peewee A&N Silverbacks   30 Ohio Elite Seminoles/Legends   6
6/1/2019 11:00 AM Field #1 Termite Lake Erie Sharks   0 Richmond Conquerors   31
6/1/2019 11:00 AM Field #2 Termite Elite Buckeyes Ohio   28 E. 88th St. Browns   19
6/1/2019 11:00 AM Field #3 Bantam Garden Valley Falcons   14 A&N Silverebacks   20
6/1/2019 12:00 PM Field #1 Peewee Glenville Elite Panthers   38 Richmond Conquerors   12
6/1/2019 12:00 PM Field #2 Peewee Garden Valley Falcons   28 Cleveland Stallions   0
6/1/2019 12:00 PM Field #3 Peewee Northeast Ohio Saints - White   21 Lake Erie Sharks   0
6/1/2019 1:00 PM Field #1 Termite Glenville Elite Panthers  18 Cleveland Stallions   0
6/1/2019 1:00 PM Field #2 Termite Garden Valley Falcons   0 Ohio Elite Seminoles/Legends   6
6/1/2019 1:00 PM Field #3 Bantam Warrensville Tigers   0 Southside Seahawks   12
6/1/2019 2:00 PM Field #1 Junior Garden Valley Falcons   6 Glenville Elite Panthers   18
6/1/2019 2:00 PM Field #2 Junior Richmond Conquerors   12 Northeast Ohio Saints - White   20
6/1/2019 2:00 PM Field #3 Junior A&N Silverbacks   28 Ohio Elite Seminoles/Legends   6
6/1/2019 3:00 PM Field #1 Bantam Northeast Ohio Saints   24 Elite Buckeyes Ohio   14
6/1/2019 3:00 PM Field #2 Junior Cleveland Stallions   19 Lake Erie Sharks   22
6/1/2019 3:00 PM Field #3 Junior Elite Buckeyes Ohio   6 Northeast Ohio Saints - Orange   22
6/1/2019 4:00 PM Field #1 Bantam Cleveland Stallions   24 Ohio Elite Seminoles/Legends   20
6/1/2019 4:00 PM Field #2 Bantam Glenville Elite Panthers   28 Richmond Conquerors   4