Schedule and Scores

Date Time Division Field Team Team
           
5/8/2021 10:00 AM 10U Field 1 Impact Youth (Red) 18 South Euclid Arcs (White) 6
5/8/2021 10:00 AM 8U Field 2 Collinwood Cobras 13 Impact Youth Bearcats 6
5/8/2021 10:00 AM 8U Field 3 E. 88th St. Browns 0 Glenville Panthers 18
5/8/2021 10:45 AM 6U Field 1 South Euclid Arcs 6 Ohio Elite Seminoles 0
5/8/2021 10:45 AM 10U Field 2 South Euclid Arcs (Gold) 0 Impact Youth (Gray) 0
5/8/2021 10:45 AM 8U Field 3 Garden Valley Falcons 6 Westside Wolverines 22
5/8/2021 11:30 AM 6U Field 1 Westside Wolverines 12 Garden Valley Falcons 20
5/8/2021 11:30 AM 8U Field 2 E. 97th St Bulldogs 0 Ohio Elite Seminoles 28
5/8/2021 11:30 AM 10U Field 3 E. 97th St Bulldogs 17 E. 88th St. Browns 0
5/8/2021 12:15 PM 6U Field 1 Glenville Panthers 8 E. 88th St Browns 0
5/8/2021 12:15 PM 10U Field 2 Garden Valley Falcons 14 Glenville Panthers (Black) 0
5/8/2021 12:15 PM 10U Field 3 Westside Wolverines (Orange) 10 Ohio Elite Seminoles 0
5/8/2021 1:00 PM 6U Field 1 Collinwood Cobras 12 Ginn Elite Spartans 14
5/8/2021 1:00 PM 8U Field 2 South Euclid Arcs 23 Cleveland Ht Tigers 0
5/8/2021 1:00 PM 10U Field 3 Ginn Elite Spartans (White) 8 Collinwood Cobras (Silver) 6
5/8/2021 1:45 PM 10U Field 1 Ginn Elite Spartans (Green) 14 Collinwood Cobras (Blue) 0
5/8/2021 1:45 PM 10U Field 2 Euclid Panthers 6 Westside Wolverines (Black) 8
5/8/2021 1:45 PM 10U Field 3 Cleveland Hts Tigers 14 Garden Valley Falcons 28
5/8/2021 2:30 PM 14U Field 1 Westside Wolverines 13 E. 88th St. Browns 6
5/8/2021 2:30 PM 12U Field 2 E. 88th St. Browns 0 Westside Wolverines (Orange) 12
5/8/2021 3:15 PM 14U Field 1 E. 97th St. Bulldogs 0 Collinwood Cobras (Blue) 24
5/8/2021 3:15 PM 14U Field 2 Collinwood Cobras (Silver) 20 Ohio Elite Seminoles 3
5/8/2021 4:00 PM 12U Field 1 Collinwood Cobras (Blue) 6 Westside Wolverines (Orange) 0
5/8/2021 4:00 PM 12U Field 2 Collinwood Cobras (Silver) 0 Garden Valley Falcons 15
5/8/2021 4:45 PM 12U Field 1 Impact Youth Bearcats 0 Warrensville Hts M.S. 6
5/8/2021 4:45 PM 14U Field 2 Impact Youth Bearcats 15 Garden Valley Falcons 12
5/8/2021 5:30 PM 12U Field 1 Ginn Elite Spartans 6 South Euclid Arcs (Gold) 12
5/8/2021 5:30 PM 12U Field 2 Cleveland Hts Tigers 21 Ohio Elite Seminoles 3
5/8/2021 6:15 PM 12U Field 1 Glenville Panthers 0 South Euclid Arcs (Brown) 12
5/8/2021 6:15 PM 12U Field 2 Westside Wolverines (Black) 0 South Euclid Arcs (White) 3
           
Date Time Division Field Team Team
5/15/2021 10:00 AM 8U Field 1 Cleveland Ht Tigers 6 Impact Youth Bearcats 26
5/15/2021 10:00 AM 10U Field 2 Westside Wolverines (Orange) 0 Impact Youth Bearcats (Gray) 13
5/15/2021 10:00 AM 10U Field 3 Glenville  Panthers (Red) 30 Ohio Elite Seminoles 0
5/15/2021 10:45 AM 6U Field 1 Ginn Elite Spartans 21 South Euclid Arcs 6
5/15/2021 10:45 AM 6U Field 2 Westside Wolverines  21 Ohio Elite Seminoles 12
5/15/2021 10:45 AM 8U Field 3 Westside Wolerines 33 Ohio Elite Seminoles 0
5/15/2021 11:30 AM 10U Field 1 Glenville Panthers (Black) 26 Cleveland Hts Tigers 6
5/15/2021 11:30 AM 10U Field 2 E. 97th St Bulldogs 0 Impact Youth Bearcats (Red) 6
5/15/2021 11:30 AM 8U Field 3 Garden Valley Falcons 14 E. 88th St Browns 0
5/15/2021 12:15 PM 6U Field 1 E. 88th St Browns 0 Garden Valley Falcons 30
5/15/2021 12:15 PM 10U Field 2 Ginn Elite Spartans (White) 12 Westside Wolverines (Black) 19
5/15/2021 12:15 PM 10U Field 3 Euclid Panthers 0 Collinwood Cobras (Blue) 13
5/15/2021 1:00 PM 10U Field 1 Garden Valley Falcons 28 South Euclid Arcs (White) 0
5/15/2021 1:00 PM 8U Field 2 Collinwood Cobras 19 South Euclid Arcs 0
5/15/2021 1:00 PM 6U Field 3 Collinwood Cobras 6 Glenville Panthers 8
5/15/2021 1:45 PM 8U Field 1 Glenville Panthers 26 Collinwood Cobras 6
5/15/2021 1:45 PM 10U Field 2 South Euclid Arcs (Gold) 6 Ginn Elite Spartans (Green) 7
5/15/2021 1:45 PM 10U Field 3 Collinwood Cobras (Silver) 12 E. 88th St Browns 0
5/15/2021 2:30 PM 12U Field 1 South Euclid Arcs (Gold) 24 Impact Youth Bearcats 0
5/15/2021 2:30 PM 12U Field 2 Cleveland Hts Tigers 0 Glenville Panthers 27
5/15/2021 3:15 PM 12U Field 1 Cleveland Hts Tigers 0 Warrensville Hts M.S. 6
5/15/2021 3:15 PM 12U Field 2 South Euclid Arcs (Brown) 8 Westside Wolverines (Black) 9
5/15/2021 4:00 PM 12U Field 1 Garden Valley Falcons 26 Westside Wolverines (Orange) 6
5/15/2021 4:00 PM 14U Field 2 Ohio Elite Seminoles 6 Impact Youth Bearcats 0
5/15/2021 4:45 PM 12U Field 1 South Euclid Arcs (White) 25 Collinwood Cobras (Silver) 8
5/15/2021 4:45 PM 12U Field 2 Collinwood Cobras (Blue) 6 Ohio Elite Seminoles 0
5/15/2021 5:30 PM 12U Field 1 E. 88th St Browns 6 Ginn Elite Spartans  20
5/15/2021 5:30 PM 14U Field 2 Warrensville Hts M.S. 3 Southside Colts 12
5/15/2021 6:15 PM 14U Field 1 Westside Wolverines 22 Collinwood Cobras (Blue) 9
5/15/2021 6:15 PM 14U Field 2 Collinwood Cobras (Silver) 24 E. 97th St. Bulldogs 6
5/15/2021 7:00 PM 14U Field 1 Garden Valley Falcons 26 E. 88th St Browns 0
5/15/2021 7:00 PM 14U Field 2 Southside Colts 19 E. 97th St. Bulldogs 9
5/15/2021 7:45 PM 14U Field 1 Warrensville Hts M.S. 0 E. 88th St Browns 28
           
Date Time Division Field Team Team
 05/22/2021 9:30 AM 10U Field 1 Glenville Panthers (Red) 18 Glenville Panthers (Black) 0
 05/22/2021 10:00 AM 10U Field 1 Impact Youth Bearcats (Gray) 6 Glenville Panthers (Black) 0
 05/22/2021 10:00 AM 10U Field 2 Impact Youth Bearcats (Red) 38 E. 88th St Browns 0
 05/22/2021 10:00 AM 8U Field 3 Impact Youth Bearcats 0 Glenville Panthers 19
 05/22/2021 10:45 AM 10U Field 1 Glenville Panthers (Red) 6 Cleveland Hts Tigers 12
 05/22/2021 10:45 AM 8U Field 2 Cleveland Hts Tigers 0 Glenville Panthers 34
 05/22/2021 10:45 AM 10U Field 3 Garden Valley Falcons 36 E. 97th St. Bulldogs 0
 05/22/2021 11:30 AM 6U Field 1 E. 88th St Browns 6 Collinwood Cobras 8
 05/22/2021 11:30 AM 8U Field 2 E. 88th St Browns 6 Collinwood Cobras 12
 05/22/2021 11:30 AM 6U Field 3 Ohio Elite Seminoles 6 Garden Valley Falcons 20
 05/22/2021 12:15 PM 8U Field 1 Ohio Elite Seminoles 6 Garden Valley Falcons 12
 05/22/2021 12:15 PM 6U Field 2 Ginn Elite Spartans 22 Westside Wolverines 12
 05/22/2021 12:15 PM 10U Field 3 Ginn Elite Spartans (Green) 14 Westside Wolverines (Orange) 0
 05/22/2021 1:00 PM 6U Field 1 Glenville Panthers 14 South Euclid Arcs 0
 05/22/2021 1:00 PM 10U Field 2 Ohio Elite Seminoles 19 South Euclid Arcs (White) 26
 05/22/2021 1:00 PM 8U Field 3 Westside Wolverines 0 South Euclid Arcs 6
 05/22/2021 1:45 PM 10U Field 1 Westside Wolverines (Black) 6 Collinwood Cobras (Silver) 0
 05/22/2021 1:45 PM 10U Field 2 South Euclid Arcs (Gold) 0 Euclid Panthers 12
 05/22/2021 1:45 PM 10U Field 3 Ginn Elite Spartans (White) 6 Collinwood Cobras (Blue) 0
 05/22/2021 2:30 PM 12U Field 1 Collinwood Cobras (Blue) 12 Cleveland Hts Tigers 6
 05/22/2021 2:30 PM 14U Field 2 E. 88th St Browns 0 Collinwood Cobras (Blue) 21
 05/22/2021 3:15 PM 14U Field 1 Ohio Elite Seminoles 12 Garden Valley Falcons 15
 05/22/2021 3:15 PM 12U Field 2 Ginn Elite Spartans 19 Collinwood Cobras (Silver) 12
 05/22/2021 4:00 PM 14U Field 1 Impact Youth Bearcats 0 E. 97th St. Bulldogs 0
 05/22/2021 4:00 PM 12U Field 2 South Euclid Arcs (Brown) 0 Garden Valley Falcons 22
 05/22/2021 4:45 PM 12U Field 1 South Euclid Arcs (Gold) 12 Westside Wolverines (Black) 6
 05/22/2021 4:45 PM 14U Field 2 Southside Colts 13 Collinwood Cobras (Silver) 9
 05/22/2021 5:30 PM 12U Field 1 Glenville Panthers 7 South Euclid Arcs (White) 15
 05/22/2021 5:30 PM 12U Field 2 Impact Youth Bearcats 6 E. 88th St Browns 0
 05/22/2021 6:15 PM 14U Field 1 Ginn Elite Spartans 28 Warrensville Hts M.S.  0
 05/22/2021 6:15 PM 12U Field 2 Ohio Elite Seminoles 3 Westside Wolverines (Orange) 9
 05/22/2021 7:00 PM 12U Field 1 Glenville Panthers 9 Warrensville Hts M.S. 12
 05/22/2021 7:00 PM 14U Field 2 Warrensville Hts M.S. 3 Westside Wolverines 22
 05/22/2021 7:45 PM 14U Field 1 Ginn Elite Spartans 12 Westside Wolverines 20
           
Date Time Division Field Team Team
5/29/2021 10:00 AM 8U Field 1 Westside Wolverines 6 Impact Youth Bearcats 0
5/29/2021 10:00 AM 10U Field 2 Westside Wolverines (Orange) 20 Impact Youth Bearcats (Red) 6
5/29/2021 10:00 AM 10U Field 3 Westside Wolverines (Black) 0 Impact Youth Bearcats (Gray) 6
5/29/2021 10:45 AM 10U Field 1 E. 97th St Bulldogs 0 Cleveland Hts Tigers 26
5/29/2021 10:45 AM 8U Field 2 Cleveland Hts Tigers 0 Collinwood Cobras 24
5/29/2021 10:45 AM 10U Field 3 Glenville Panthers (Red) 6 Ginn Elite Spartans (White) 7
5/29/2021 11:30 AM 10U Field 1 Euclid Panthers 22 Glenville Panthers (Black) 0
5/29/2021 11:30 AM 6U Field 2 Glenville Panthers 19 Westside Wolverines 20
5/29/2021 11:30 AM 6U Field 3 South Euclid Arcs 6 Collinwood Cobras 14
5/29/2021 12:15 PM 8U Field 1 South Euclid Arcs 12 Garden Valley Falcons 6
5/29/2021 12:15 PM 6U Field 2 Ohio Elite Seminoles 18 E. 88th St Browns 0
5/29/2021 12:15 PM 8U Field 3 Ohio Elite Seminoles 0 E. 88th St Browns 12
5/29/2021 1:00 PM 10U Field 1 South Euclid Arcs (White) 6 E. 88th St Browns 0
5/29/2021 1:00 PM 6U Field 2 Ginn Elite Spartans 8 Garden Valley Falcons 24
5/29/2021 1:00 PM 10U Field 3 Ginn Elite Spartans (Green) 18 Collinwood Cobras (Silver) 0
5/29/2021 1:45 PM 10U Field 1 South Euclid Arcs (Gold) 7 Garden Valley Falcons 12
5/29/2021 1:45 PM 10U Field 2 Collinwood Cobras (Blue) 20 Ohio Elite Seminoles 12
5/29/2021 1:45 PM 8U Field 3 Garden Valley Falcons 8 Glenville Panthers 6
5/29/2021 2:30 PM 12U Field 1 Cleveland Hts Tigers 0 Westside Wolverines (Orange) 12
5/29/2021 2:30 PM 12U Field 2 South Euclid Arcs (Gold) 3 Garden Valley Falcons 17
5/29/2021 3:15 PM 14U Field 1 Westside Wolveines 20 Garden Valley Falcons 0
5/29/2021 3:15 PM 12U Field 2 Collinwood Cobras (Silver) 13 E. 88th St Browns 6
5/29/2021 4:00 PM 14U Field 1 Collinwood Cobras (Silver) 17 E. 88th St Browns 9
5/29/2021 4:00 PM 12U Field 2 Collinwood Cobras (Blue) 6 Warrensville Hts M.S. 11
5/29/2021 4:45 PM 12U Field 1 Westside Wolverines (Black) 6 Impact Youth Bearcats 9
5/29/2021 4:45 PM 14U Field 2 Collinwood Cobras (Blue) 17 Impact Youth Bearcats 9
5/29/2021 5:30 PM 12U Field 1 Ginn Elite Spartans 18 Glenville Panthers 9
5/29/2021 5:30 PM 12U Field 2 Collinwood Cobras (Blue) 6 South Euclid Arcs (White) 0
5/29/2021 6:15 PM 14U Field 1 Ohio Elite Seminoles 9 Southside Colts 15
5/29/2021 6:15 PM 12U Field 2 Ohio Elite Seminoles 3 South Euclid Arcs (Brown) 15
5/29/2021 7:00 PM 14U Field 1 Ginn Elite Spartans 6 Impact Youth Bearcats 9
5/29/2021 7:00 PM 14U Field 2 Warrensville Hts M.S. 0 E. 97th Bulldogs 28
           
Date Time Division Field Team Team
6/5/2021 10:00 AM 8U Field 1 Impact Youth Bearcats 0 Garden Valley Falcons 12
6/5/2021 10:00 AM 6U Field 2 Glenville Panthers 30 Garden Valley Falcons 0
6/5/2021 10:00 AM 10U Field 3 Impact Youth Bearcats (Red) 12 Glenville Panthers (Black) 6  
6/5/2021 10:45 AM 10U Field 1 Impact Youth Bearcats (Gray) 20 Collinwood Cobras (Blue) 0
6/5/2021 10:45 AM 10U Field 2 Cleveland Hts Tigers 12 Westside Wolverines (Orange) 20
6/5/2021 10:45 AM 8U Field 3 Cleveland Hts Tigers 0 E. 88th St Browns 14
6/5/2021 11:30 AM 6U Field 1 South Euclid Arcs 0 E. 88th St Browns 16
6/5/2021 11:30 AM 10U Field 2 E. 88th St Browns 0 Ginn Elite Spartans (White) 28
6/5/2021 12:05 PM 10U Field 2 Collinwood Cobras (Blue) 0 Ginn Elite Spartans (White) 6
6/5/2021 11:30 AM 10U Field 3 Collinwood Cobras (Silver) 6 Glenville Panthers (Red) 34
6/5/2021 12:15 PM 8U Field 1 South Euclid Arcs 18 Ohio Elite Seminoles 6
6/5/2021 12:15 PM 8U Field 2 Westside Wolverines  12 Glenville Panthers 12
6/5/2021 12:15 PM 10U Field 3 Ginn Elite Spartans (Green) 22 Westside Wolverines (Black) 0
6/5/2021 1:00 PM 6U Field 1 Collinwood Cobras 0 Westside Wolverines  6
6/5/2021 1:00 PM 10U Field 2 Euclid Panthers 6 Garden Valley Falcons 20
6/5/2021 1:00 PM 10U Field 3 South Euclid Arcs (Gold) 18 Ohio Elite Seminoles 6
6/5/2021 1:45 PM 6U Field 1 Ginn Elite Spartans 8 Ohio Elite Seminoles 6
6/5/2021 1:45 PM 8U Field 2 Ohio Elite Seminoles 8 Collinwood Cobras 0
6/5/2021 1:45 PM 10U Field 3 E. 97th St Bulldogs 24 South Euclid Arcs (White) 12
6/5/2021 2:30 PM 12U Field 1 Impact Youth Bearcats 0 Garden Valley Falcons 23
6/5/2021 2:30 PM 14U Field 2 Impact Youth Bearcats 9 Collinwood Cobras (Silver) 9
6/5/2021 3:15 PM 12U Field 1 Westside Wolverines (Black) 9 E. 88th St Browns 0
6/5/2021 3:15 PM 12U Field 2 Cleveland Hts Tigers 6 South Euclid Arcs (White) 21
6/5/2021 4:00 PM 12U Field 1 South Euclid Arcs (Brown) 3 Warrensville Hts M.S. 12
6/5/2021 4:00 PM 14U Field 2 Collinwood Cobras (Blue) 18 Garden Valley Falcons 15
6/5/2021 4:45 PM 12U Field 1 Westside Wolverines (Orange) 21 Warrensville Hts M.S. 9
6/5/2021 4:45 PM 12U Field 2 South Euclid Arcs (Gold) 19 Ohio Elite Seminoles 0
6/5/2021 5:30 PM 14U Field 1 Warrensville Hts M.S. 0 Garden Valley Falcons 24
6/5/2021 5:30 PM 12U Field 2 Glenville Panthers 9 Collinwood Cobras (Silver) 0
6/5/2021 6:15 PM 12U Field 1 Ginn Elite Spartans 6 Collinwood Cobras (Blue) 14
6/5/2021 6:15 PM 14U Field 2 E. 88th St Browns 6 E. 97th St Bulldogs 18
6/5/2021 7:00 PM 14U Field 1 Ginn Elite Spartans 12 Ohio Elite Seminoles 0
6/5/2021 7:00 PM 14U Field 2 Southside Colts 12 Westside Wolverines 17

Call

E-mail

Directions